Nasz zespół

Izabela
Izabela Mikołajewska - coach

e-mail: imikolajewska@caritas.pl

Żywioł - biegać, skakać, fruwać; motywuję do działania.

Sylwia
Sylwia Synak-Kamińska - coach

e-mail: skaminska@caritas.pl

Poznawanie ludzi to moja pasja, lubię odkrywać u nich ciekawe cechy.

Dorota
Dorota Skrzypkowska - biuro projektu

e-mail: dskrzypkowska@caritas.pl

Uwielbiam morze, słoneczniki i jazdę na rowerze. 

 

Jarosław
Jarosław Wojciechowski - coach

e-mail: jwojciechowski@caritas.pl

Moją siłą jest siła spokoju.

Jolanta
Jolanta Kruk - kierownik projektu

e-mail: jkruk@caritas.pl

Lubię być sobą.

Magdalena
Magdalena Marchlewska - biuro projektu

e-mail: mmarchlewska@caritas.pl

Przechodzę spokojnie przez hałas i pośpiech...

Aleksandra
Aleksandra Koryncka - biuro projektu

e-mail: akoryncka@caritas.pl

„Dwa szczęścia są na świecie, jedno małe - być szczęśliwym, drugie - uszczęśliwiać innych" 

Monika
Monika Rygielska - księgowa

e-mail: mrygielska@caritas.pl

"Dzień bez uśmiechu to dzień stracony."

Ewa
Ewa Czernowicz - coach

e-mail: eczernowicz@caritas.pl

Próbuję ze spokojem przyjmować to, że „jedyną stałą rzeczą w świecie są zmiany".